Dlaczego należy wymieniać
olej silnikowy?

Wymiana oleju silnikowego w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena to pewność profesjonalnie przeprowadzonej usługi oraz dopasowania wykorzystanych narzędzi i płynów eksploatacyjnych do Twojego samochodu.

Poznaj ofertę

Dłuższa żywotność silnika

Wymieniając olej silnikowy, wydłużasz okres jego eksploatacji. Substancje dodatkowe, zawarte w oryginalnych olejach Volkswagen, utrzymują silnik w czystości i zapobiegają tworzeniu się szlamu.

Jakość oryginalnych olejów Volkswagen

Oleje wysokiej jakości, stosowane w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena, zapewniają mniejsze tarcie, utrzymanie właściwych parametrów oleju wskazanych przez producenta silnika oraz skuteczniejszą i dłuższą pracę turbosprężarki w Twoim aucie.

Profesjonalne serwisowanie

Korzystając z naszych serwisów, decydujesz się na profesjonalną usługę wykonaną przez przeszkolonego mechanika, z użyciem narzędzi dopasowanych do obsługi Twojego Volkswagena.

Czy wiesz, że...

...możesz cieszyć się bezpieczną i bezawaryjną jazdą, znając najważniejsze fakty na temat Twojego Volkswagena? Dzięki poradom naszych specjalistów dowiesz się, w jaki sposób przebiegają procesy w samochodzie i poznasz metody na unikanie uszkodzeń jego elementów podczas podróży.

Pamiętaj, że...

...sprawność Twojego Volkswagena zależy również od tego, jak dbasz o niego na co dzień. Poznaj wskazówki ekspertów dotyczące prawidłowej jazdy oraz właściwego korzystania z funkcji samochodu, aby zapobiegać szybszemu zużywaniu się części i zapewnić długą żywotność podzespołom auta.

Czy wiesz, że...

  • olej silnikowy ulega starzeniu nie tylko podczas jazdy i intensywnego użytkowania? Traci on na swoim działaniu także wtedy, gdy z auta korzystamy okazjonalnie,
  • bez względu na częstotliwość użytkowania samochodu warto zlecać kontrolę parametrów oleju i jego regularną wymianę, aby zachować jego właściwości i sprawność silnika,
  • zadaniem filtra paliwowego jest oczyszczanie oleju napędowego z zanieczyszczeń oraz pozbawianie go nadmiaru wody, która może prowadzić do korozji silnika,
  • obecność zanieczyszczeń w silniku może prowadzić do uszkodzenia tłoków i innych jego elementów.

Pamiętaj, że...

  • oryginalne oleje silnikowe marki Volkswagen są w pełni dopasowane do silnika Twojego samochodu,
  • regularna wymiana oleju to dłuższa eksploatacja i większa efektywność silnika dzięki mniejszemu tarciu,
  • substancje dodatkowe zawarte w oryginalnym oleju Volkswagen utrzymują silnik w czystości i zapobiegają tworzeniu się szlamu,
  • mniejsze tarcie części silnika obniża zużycie paliwa, więc dbając o samochód, troszczysz się też o swoje finanse.

Wybierz najbliższy Autoryzowany Serwis Volkswagena na poniższej mapie i sprawdź cenę usługi

Wpisz miasto

Wpisz swoje imię i podaj numer telefonu,

a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu dotyczących umówienia wizyty serwisowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania. Następnie Twoje zapytanie, jeśli się zgodzisz, przekażemy do realizacji do wybranego przez Ciebie Autoryzowanego Dealera lub Partnera Serwisowego marki Volkswagen („Preferowany Dealer”).

Administratorem przekazanych nam danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP) oraz jeśli się zgodzisz także Preferowany Dealer, działający na zasadzie współadministrowania.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta Centrum Informacji lub Preferowanego Dealera o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania) Jeśli wyrazisz dodatkowe zgody, możesz je cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vw-group.pl/pl/formularz-cofniecia-zgod albo bezpośrednio w kontakcie z VGP lub z Autoryzowanym Dealerem / Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki Volkswagen.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

MOŻESZ UDZIELIĆ TAKŻE DODATKOWYCH ZGÓD CELEM MARKETINGU PRZYSZŁEGO
(ZGODY SĄ OPCJONALNE I DOBROWOLNE, A ICH UDZIELENIE LUB ODMOWA SĄ NIEZALEŻNE OD OBSŁUGI TWOJEGO ZAPYTANIA)

Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Bestsellery oficjalnego sklepu Volkswagena

Poznaj produkty, które cieszą się największą popularnością wśród fanów marki Volkswagen. Dopasuj samochód do swoich potrzeb i zyskaj najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.

Sprawdź koszt i szczegóły usługi w najbliższym Autoryzowanym Serwisie Volkswagena

Poznaj ofertę

Kompleksowa
i korzystna oferta

Promocyjne Pakiety Przeglądów dla samochodów używanych to pełna kontrola i przewidywalność kosztów serwisowania w wybranym przez Ciebie pakiecie.

korzystna oferta

Kompleksowa
i korzystna oferta

Promocyjne Pakiety Przeglądów dla samochodów używanych to pełna kontrola i przewidywalność kosztów serwisowania w wybranym przez Ciebie pakiecie.

korzystna oferta